Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aöf Öğretim Şekli Nasıldır?

YazarMesaj
Teknoweb

Aöf Öğretim Şekli Nasıldır? Empty
MesajKonu: Aöf Öğretim Şekli Nasıldır?   Aöf Öğretim Şekli Nasıldır? EmptyPtsi Mayıs 28, 2012 9:24 am

Site Adresi:aofdestek.net
Kuruluşu Tarihi:2009
İçerik:Aöf Öğretim Şekli Nasıldır?
Tanıtımı:

Aöf Öğretim Şekli Nasıldır? Vbulletin4_logo

Ülkemizde iki çeşit eğitim modeli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi örgün eğitim, ikincisi ise aöf olarak adlandırılan açık öğretim şeklidir. Bu eğitim modelinde öğrenciler kendilerine verilen kitaplardan çalışarak belirlenen aöf sınav tarihlerinde ve belirlenen yerlerde sınavlara girmektedirler. Örgün eğitimdeki gibi öğretmenlerin derslerine giremeyen öğrenciler öğrenim noktasında sıkıntı çekebilmektedirler.

Bu noktada bizler sizin için aöf bilgilerinin yer aldığı bir bilgi dünyası oluşturduk. Bu çerçevede tüm öğrenciler gibi sizler de oldukça geniş çerçevede verileri değerlendirebilecek ve yeni aöf destek rehberinizle tanışabileceksiniz. Bunu gerçekleştirdiğiniz takdirde sınav tarihlerinden geçmiş sorulara, kitap tavsiyelerinden daha fazlasına kadar bilgiye erişebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey http://www.aofdestek.net internet adresimizi kullanmanızdır. Sizi de bekliyoruz.

Aöf Öğretim Şekli Nasıldır?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜRETİCY.COM'un Çalışma Şekli ve Temel Prensipleri
» açık öğretim
» Açık Öğretim Sınavlarında Çıkmış Sorular
» Açık Öğretim Sınav Soruları Burada