Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Açık Öğretim Sınav Soruları Burada

YazarMesaj
Teknoweb

Açık Öğretim Sınav Soruları Burada Empty
MesajKonu: Açık Öğretim Sınav Soruları Burada   Açık Öğretim Sınav Soruları Burada EmptySalı Mayıs 29, 2012 1:36 pm

Site Adresi:aofsorubankasi.net
Kuruluşu Tarihi:2010
İçerik:Açık Öğretim Sınav Soruları Burada
Tanıtımı:

Açık öğretim sistemini uygulayan ülkelerden olan Türkiye’de, bu sistemi yerine getiren belli başlı üniversiteler bulunmaktadır. İçermiş olduğu kolaylıklar ile devam zorunluluğu getirmeyen bu sistemde her öğrencin yaşamakta olduğu problemlerden birisi şüphesiz sınav zamanlarıdır. Sınav zamanlarında geçen yılların aöf soruları detaylıca incelenmek istenmektedir.

Bu çerçevede bizler açık öğretim sorularını sizin için bir araya getirerek arzu ettiğiniz neticeleri elde etmeniz için çaba sarf ediyoruz. Sizler için farklı kaynakları kullanmakta ve 2002 yılından beri sorulmakta olan soruları toparlayarak aöf soru bankası sistemi ile tarafınıza sunuyoruz. Bu çerçevede herkes dilediği biçimde soruları inceleyerek sınav için arzu ettiği neticeye ulaşabilecektir. Bunun için hemen http://www.aofsorubankasi.net sitemize buyrun.

Açık Öğretim Sınav Soruları Burada
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AÖF sınav soruları ve AÖF sınav sonuçları | aofdersler.com
» açık öğretim
» Açık Öğretim Sınavlarında Çıkmış Sorular
» Ehliyet Sınav Soruları
» Değerleme uzmanlığı sınav soruları