Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akademi Eğitim

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Akademi Eğitim Empty
MesajKonu: Akademi Eğitim   Akademi Eğitim EmptyÇarş. Nis. 19, 2017 11:00 pm

Akademi Eğitim bankacılık ve finans konuları ile ilgili olarak güncel eğitim ve kitap desteği bulabileceğiniz bir mecra.

Firmanın web sitesinde spk eğitimleri, spf eğitimleri, kgk eğitimleri ve sınavları,banka sınavları, görevde yükselme sınavları hazırlık konularında kitaplar bulabilirsiniz. Ayrıca akademi eğitim tarafından yayınlanmış başkaca kültür kitapları da firma web sayfasından temin edilebilir.

Akademi Eğitim'de profesyonel mükemmellik sağlayarak en iyiyi sunma gayretinde, hizmet sunarken, belirtilen ihtiyaçları gözönüne almanın yanında, müşterileri her açıdan değerlendirerek yönlendiren, müşterilerin kalıcı sonuçlar elde etmesinine odaklanan hizmet anlkayışı ile çalışan bir ekip ile karşılaşıyorsunuz.

Akademi Eğitim yayınlarını online mağaza dışında almak isterseniz Türkiye'nin pek çok ilinde kitapları, kitabevi ve kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Akademi Eğitim yayınlarının satışını gerçekleştiren mağaza listesine akademiegitim.com.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akademi Eğitim web sayfasından da inceleyebileceğiniz üzere, katılımcıların hem iş hem de özel hayatlarında rahatlık sağlayacak olan becerileri kazandırmaya ve geliştirmeye yardımcı olunması, rekabet ortamında kendilerini rahatça ifade edebilmeleri, çalışanların daha mutlu ve verimli olmaları odaklı özel eğitim programları da uygulanmaktadır.

http://www.akademiegitim.com.tr

Akademi Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye'nin Eğitim Platformu - Platform Akademi
» Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com
» 5 Günde İngilizce - NLP Akademi
» İnsan kaynakları eğitimi - Meb Akademi
» Estetisyenlik kursu - Sevgi akademi