Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5 Günde İngilizce - NLP Akademi

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

5 Günde İngilizce - NLP Akademi Empty
MesajKonu: 5 Günde İngilizce - NLP Akademi   5 Günde İngilizce - NLP Akademi EmptyÇarş. Şub. 11, 2015 2:48 pm

Dünyanın birçok yerinde gerçekleştirilen ingilizce konuşma eğitim programlarına katılan kişilerin en çok karşılaştığı sorunlardan biri de ingilizceyi öğrenmiş olmasına rağmen konuşamamak.
Gramer ağırlıklı uygulamalarla eğitim veren dil kurslarında kişiler ingilizce oğrenseler bile dili tam olarak konuşamıyorlar.
Kişilerin çoğunlukla karşılaştığı bu sorunu ortadan kaldırarak daha hızlı bir şekilde dile adapte olmalarını sağlayıp ingilizceyi kolay bir şekilde konuşmalarını sağlıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz 5 günde İngilizce programlarında yaptığımız uygulamalarla dilin daha kalıcı daha hızlı öğrenilmesini sağlıyor ve kişilerin refleksif bir şekilde konusma edinimi kazanmalarına yardımcı oluyoruz.
Programımızda aynı zamanda kullandığımız hipnoz tekniği ile kişilerin motivasyonlarını üst seviyede tutarak eğitimin daha verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız.
Sizlerde ingilizce biliyor ama konuşma konusunda kendinizi yetersiz görüyorsanız daha akıcı bir konuşma diline sahip olmak istiyorsanız eğitim programımıza katılarak sadece 5 tam günlük bu kısa süreçte ingilizce konuşabilirsiniz.
5 günde ingilizce eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve 5 günde ingilizce deneyimini yaşamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
5 Günde İngilizce Ekibi
Ortaklar Cad. Yumuşak Apartmanı K:1 D:1 – Mecidiyeköy / İSTANBUL
0212 347 54 55 – www.expresslanguage.net

5 Günde İngilizce - NLP Akademi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5 Günde Hipnozla İngilizce
» 5 Günde İngilizce - 0212 347 54 55
» Macquarie University - Bursa ingilizce Kursu – bursa en iyi ingilizce kursu