Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5 yıllık bir forex deneyimi

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

5 yıllık bir forex deneyimi Empty
MesajKonu: 5 yıllık bir forex deneyimi   5 yıllık bir forex deneyimi EmptyPaz Kas. 26, 2017 8:32 pm

·         Biz Türkiye’de gerçekten boşa kürek çekiyormuşuz arkadaş. 5 yıllık bir forex deneyimim var. Kimi zaman kazandım, kimi zaman kaybettim. Genelinde kendime çok zarar vermeden ilerledim diyebilirim. Gel gelelim şimdiye.. 5 yıllık deneyimimi gerçekten bir kenara bıraktıracak şeyler yaşıyorum. Artık duymayanınız kalmamıştır bitcoini. Ben de yaklaşık 8 aydır ilgileniyorum ve daha önce neden ilgilenmediğimi sorguluyorum. Forex grubundan tanıdığım üç beş arkadaş aklıma soktu, bir araştırayım dedim. Onlar https://www.galafx.com üzerinden yapıyormuş, ben de ilk orayla iletişime geçtim. Forexi bilmeme rağmen eğitim vermek istediler, bir hafta kadar genel bir bilgilendirme, tanışma süreci geçirdik. Geçen 8 ayda da kendilerinden pek bir şikayetim olmadı. Çok şükür düzenim de oturdu, para da kazanır olduk. Yatırım yapmanın, para kazanmanın bu kadar zor olduğu dönemde güvenebileceğiniz bir yer arıyorsanız bence bir kapılarını çalın.

5 yıllık bir forex deneyimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forex Eğitimi ve Forex Seminerleri
» Dini Bilgiler ve Güncel Medya'nın 6 Yıllık Adresi
» En iyi Film, Dizi ve Belgesel Kanalları Yıllık 99 TL - Filbox
» Ödüllü Forex Yarışması
» Meydan Sözlük - Farklı bir interaktif sözlük deneyimi