Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı Empty
MesajKonu: Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı   Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı EmptyPerş. Haz. 15, 2017 2:52 pm

Merhabalar degerli Okurlar Hergün Çığ gibi Büyüyen İnternet Dünyası artık oyun dünyasına
dönüşüyor Artık insanlar hem oyun oynarken hem kazanmak hem eğlenmek istiyor işte burada
Online ciftlik oyunları devreye giriyor.
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı Logo3_1_1
Net,te dolaşırken karşılaştığım bir intenet sitesi www.ciftlikoyunuscriptleri.com sitesine denk geldim
siteye göz atarken baya karlı bir sistem olduğunu fark ettim.

site öncelikle üyelik acıyorsunuz daha sonra hayvan satın alıyorsunuz bu hayvanların üretim saati
süresi vardır bu hayvanlar 365 gün boyunca size kazandırmaya devam ediyor evet ne kadar çok hayvan alırsanız o kadar çok kazanc saglıyor.

Bu siteden bir web sitesi kurdurdum şu an kazanmaya başladım sizlerede firmanın tanıtımını yapmaya karar verdim

bu firma herşeyi a..dan...zye kurup teslim ediyor kaliteli sistemleri var nette dolaşan warezler cakma yazılımları unutun
api sistemli full guvenlikli ödeme sitemli ticket destek sistemli bir script alın kazanmaya başlayın

ayda 3000tl kazancımın oldugunu sizlere kanıtlayabilirim bana maliyeti 1500 2000tl bile bulmadı sizlere tavsiyem hemen bu firmadan
sitenizi kurdurup kazanın
firmanın tasarladıgı scriptleri gözden gecirin
www.ciftlikoyunuscriptleri.com demolara bakınız

DEMO GÖRSELLERİÇiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı S4_1
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı Abiye_447_1
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı Kis_elbisesi
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı S1_1

Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı S2_1
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı S3_1
Çiftlik oyunu scriplerinde kampanya başladı S4_1
Nasıl Oynanır ?

Çiftlik Oynadıkça Kazandıran Yeni Nesil Çiftlik Oyunudur. Oyun oynarken para kazanabilir...

Hesabınızı Oluşturun
harika Ciftlik’e Girip Hesabınızı Oluşturun,

Pazar Bölümünden Hayvan Satın Alın
Bütçeniz ve Stratejniz Doğrultusunda Pazar'dan Belirlemiş Olduğunuz Hayvanı Satın Alın. Hesabınız Yeni İse Size Verilen Hoşgeldin Kredisi İle Tavuk Satın Alabilirsiniz. Yeni hayvan Satın Alabilmek İçin Krediye İhtiyaç Duyarsınız. Kredi Al Bölümünden Paranızla Kredi Alabilirsiniz.

Hayvanlarınız Artık Üretim Yapmaya Başladı, Depoya İhtiyacınız Var
Hayvanlarınızın Ürettiği Üretimleri Belirli Zaman Aralığında Depoya Aktarmanız Gerekmektedir. Deponuz Ne Kadar Büyük ise O Kadar Avantaj Sahibi Olmuş Olursunuz. Oyuna Giriş Yaptıkdan Sonra Deponuzu Büyütebilirsiniz.

Referans Linkinizi Paylaşın
Referans Linkiniz Üzerinden Yeni Oyuncu Kaydı Yaparsanız Sizde Kazanmış Olursunuz. Gelen referansların size iki türlü etkisi olacaktır, bunlardan birisi üyeden gelen %5 lik bonus altın ikincisi referaslarınızın toplamından gelen referans sıralaması puanıdır.. Referansınız olarak gelen kişiler oyunda ikinci tavuğunu kazandıktan sonra satışını yaptığı her hammadde için size %5'a kadar bonus altın gelecektir

Hepsi Bu Kadar!
5 Adımda Kazanmanın Keyfini Çıkarın, İyi Oyunlar.

Copyright 2017 www.ciftlikoyunuscriptleri.com - Her Hakkı Saklıdır.

www.ciftlikoyunuscriptleri.com iyi eglenceler bol kazançlar diler..

ÖZEL KODLAMA HER TÜRLÜ OYUN SCRİPTLERİ TASARLANIR
BALIK
PAPAGAN
TAVUK
İNEK
KOYUN
KECİ
DENİZ
GUVERCİN
SİZE ÖZEL TASARIMLAR İCİN
gsm: 0545 504 1300
FİRMA: 0850 840 7 841