Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dayanıklı ve Sağlam Ahşap Paletler

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Dayanıklı ve Sağlam Ahşap Paletler Empty
MesajKonu: Dayanıklı ve Sağlam Ahşap Paletler    Dayanıklı ve Sağlam Ahşap Paletler EmptyCuma Ocak 06, 2017 1:12 am

Ahşap ürünleri insanın sağlığını korumasının yanı sıra günlük hayatta en çok ihtiyaç duydukları konuların başında gelir. Bizler genelde ahşap denildiği zaman mobilya olarak algılıyor olsak ta aslında ahşabın kullanılabilir o kadar çok alanı vardır ki hayal bile edemezsiniz. Örneğin bir ahşabın demirden daha sağlam olduğunu biliyor muydunuz. İşte sırf bu yüzden Kayseri palet üretim yaparken bunu tercih etmeyi seçer. Mesela Kayseri makara işlemleri demir yerine ahşaptan yapılır. Çünkü buradaki asıl mesela ahşabın dayanıklılığı uzun ömrü ve de demir kadar ağır olmamasıdır. İnsanlar bir şekilde günlük yaşantılarına ahşabı her zaman dahil etmişlerdir.
İşte Baran Kardeşler de bu gerçeğin farkında olan bir firma olarak sektördeki gücünü her zaman göstermiştir. Çünkü ahşap fiyat noktasında da çelikten ucuzdur. Doğal şartlarda üretim yapıldığından insanın sağlığı içinde herhangi bir şekilde tehlike barındırmaz. Eski evlere dahi baktığınızda onların ahşap ağırlıklı olduğunu görebilirsiniz. Çünkü ahşap demek nefes almak demek oksijenin içeri dolması demektir. Betonarme yapılarda nem dengesi korunamadığı gibi bugün geldiğimiz noktada çocukların astım ya da bronşitli bir şekilde gezdiklerini görebiliyoruz. Ahşabın gücünü ve etkisini hiçbir şekilde yabana atmamak gerekir. İşte bunun farkında olan firmada müşterilerine her zaman en iyisini en doğalını ve de en kalitelisini sunarak yoluna devam etmektedir.

Dayanıklı ve Sağlam Ahşap Paletler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kutuvekutu.com - Ahşap Kutu ve Ahşap Promosyon Ürünleri İmalatı
»  Ahşap Makara ve Ahşap Palet
» saglam indir
» Ahşap ürün imalat firması
» Ahşap Palet - İkinci El Palet Fiyatları