Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Web hosting ihtiyacınız mı var?

YazarMesaj
beyongs

Web hosting ihtiyacınız mı var? Empty
MesajKonu: Web hosting ihtiyacınız mı var?   Web hosting ihtiyacınız mı var? EmptySalı Tem. 26, 2016 6:37 pm

Web hosting satın almanız gerekiyor ise, size hiç tereddüt dahi etmeden Serneta.com adresini tavsiye ediyorum. Serneta, müşterilerine en iyi Web hosting çözümlerini sunan bir firmadır. Bu firma sayesinde, son derece hızlı ve yüksek uptime oranına sahip hosting çözümlerine sahip olabileceksiniz.

İnternet sitesi kurmayı planlıyorsanız, size bir Alan adı bir de hosting gerekmektedir. Gerek Alan adı gerekse de Web hosting ihtiyaçlarınızı, Serneta.com sitesine ziyarette bulunarak en iyi şekilde karşılama fırsatı bulabileceksiniz.

Web hosting denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olan Serneta ile siz de gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Serneta, müşterilerine sadece Web hosting çözümleri sunmaz. Bu firma üzerinden Web hosting hizmetinin yanı sıra; Reseller hosting, Dedicated server ve Sanal sunucu gibi hizmetlerden de satın alabileceksiniz.

Birden fazla internet sitesi olanlar, Reseller hosting çözümlerini tercih etmelidir. Tek bir site kurmayı planlıyorsanız Web hosting, birden çok siteniz varsa Reseller hosting size göre olacaktır.

Peki hit seviyesi yüksek sitelerimiz için Reseller hosting mi yoksa Sanal sunucu mu tercih etmeliyiz diye sorarsanız, size ben açıkçası Sanal sunucuyu önerirdim.

Sanal sunucu mu yoksa Dedicated server mi diye soranlara ise, elbette ihtiyaçlarını sorardım. Eğer yüksek yoğunluğa sahip siteleriniz varsa, Dedicated server kiralamanız gerekir. Fakat orta seviyede hitlere sahip siteleri olanlara Sanal sunucu yetecektir. Düşük seviyede hiti olan bolca sitesi olanlar ise, az önce de belirtmiş olduğumuz gibi Reseller hosting satın alabilir. Gerek Reseller hosting çözümleri, gerek Dedicated server çözümleri, gerekse de Sanal sunucu çözümleri, Serneta internet hizmetleri tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Tüm bu paketleri, Serneta.com adresine giriş yaparak en kolay ve en hızlı şekilde satın alma fırsatı bulabileceksiniz.

Serneta.com adresi içerisinde, site sahipleri için Whmcs hazır temaları da satışa çıkarılmıştır. Whmcs portalı olanlar, Serneta.com sitesi üzerinden en şık Whmcs hazır temalarından satın alabilecektir.

Serneta, müşterilerine Toplu sms hizmetleri de sunar. Cazip fiyatlarla Toplu sms hizmeti almak isteyenler, yine Serneta.com adresi ile iletişim kurmalıdır.
http://www.oyunsiteniz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Web Hosting ve Bayi Hosting Hizmetleri | WebNetwork.Com.tr
» Web Hosting Ve Reseller Hosting Kampanyaları Benimhostum.COM
» ŞANSA İHTİYACINIZ YOK!
» Araç İhtiyacınız mı var? Buyrun İçeri O zaman
» Araç İhtiyacınız mı var? Buyrun İçeri O zaman