Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tombul Doğal Organik Ürünler

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Tombul Doğal Organik Ürünler Empty
MesajKonu: Tombul Doğal Organik Ürünler   Tombul Doğal Organik Ürünler EmptyPtsi Mart 14, 2016 6:48 pm

Tombul Doğal Katkısız Ev Tarhanası, Organik Tarhana ve Bebek Tarhanası

Tombul Doğal ve Organik Ürünler firması; Doğal organik ürünlerin üretim ve pazarlaması konusunda 2000 yılında Kemal Çeltik tarafından kurulmuştur.

Firmamız; mevsiminde yetişen taze sebzeler başta olmak üzere doğal ortamda üretilen, tamamen katkısız geleneksel "TOMBUL" marka ev tarhanası üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

Ülkemizde belli konularda ticari ihtisas tezinden yola çıkarak sahasında daha ileri gitmeyi ilke edinen firmamız kalite, hijyen, tecrübe ve dürüstlük prensiplerinden taviz vermeden tüketiciye en iyiyi sunabilmenin gayreti içinde "TOMBUL" marka ev tarhanasının üretimini ve pazarlamasını yaparak sofralarımıza hitap etmektir.

Her geçen gün kendisini yenileyerek geliştirilen firmamız üretim, gıda güvenliği ve organik üretim sertifikalarını da alarak (TSE, ISO, HACCEP) çok daha güçlenmiştir.

Şifalı ve besleyici olan hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal annemizin elinin lezzetinde ürettiğimiz;

TOMBUL KATKISIZ EV TARHANASI

TOMBUL ORGANİK TARHANA

TOMBUL BEBEK TARHANASI

TOMBUL ORGANİK BEBEK TARHANASI

ile "Kalbinizden sevgi sofranızdan tarhanamız eksik olmasın" sloganı ile tüm TÜRKİYE 'ye hitap etmenin haklı gururunu yaşayan TOMBUL DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLER firmamız, bir tadanın bir daha vazgeçemeyeceği geleneksel lezzet olan TOMBUL EV TARHANASINI daha ileriye götürmenin gayreti ve heyecanı içindedir.

TOMBUL EV TARHANASINI tüketiciye daha hızlı ulaştırabilmek için çeşitli illerde bayi ağını oluşturmuş olup yeni bayilikler vererek çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda Ulusal büyük marketlerde de ürünlerini satışa sunmuştur.

TOMBUL TARIM

GEMİ KUMANYACILIĞI TEDARİK VE ORGANİK GIDA

ÜRÜN. İTH. İHR. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.

Adres : 6169 Sok. No:8/22 Işıkkent- Bornova- İZMİR

Telefon : 0 (232) 232 66 88 / 0 (232) 472 00 20

Faks : 0 (232) 243 60 80

İnternet : http://www.tombuldogal.com/

Tombul Doğal Organik Ürünler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tombul Organik Gıda ürünleri