Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club Empty
MesajKonu: Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club   Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club EmptyPtsi Eyl. 21, 2015 2:26 pm

Merhaba Arkadaşlar,

Kıbrıs'ın o güzel sokaklarında, gece hayatında, sahillerinde birçoğumuz bulunmuştur. Gitmemiş iseniz bile kesinlikle önermekteyim. Ben kendim Kıbrıs'ta üniversite okuyan biri olarak hayatımda ilk defa bir web sitesi açmış bulunmaktayım. Bugün sizlere bunu yapmamın amacını anlatacağım.

Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club Cevdet-suleyman-bayram-kibris-djevdet

Üniversitede okurken hepimizin belirli sıkıntıları olmuştur. Bu sorunsalların başında maddi problemler gelmektedir. Üniversiteye gelmiş her genç, ailesi ne kadar zengin olursa olsun fakirdir Smile Bu açıdan maddi sorunlarımızı çalışarak veya ailemizden yardım alarak çözmekteyiz. Benim durumumda olan biri çalışamazdı, çünkü ders yoğunluğum çok fazla idi. Ailemse zaten beni zar zor okula göndermiş idi. Derslerimde başarılı bir öğrenciydim. Bir gün paraya çok ihtiyacım oldu. Okulda da eğitim teknolojileri hocamız Cevdet Süleyman Bayram var, en çok sevdiğim hocalardan biri. Benle birlikte tüm sınıf arkadaşlarımın da çok sevdiği, saydığı bir öğretmendir. Bazen biraz kızar bize (ödevlerden dolayı Smile ) ama şeker gibi biridir. Cevdet Hoca beni birgün yanına çağırdı. Moralimin bozuk olduğunu ve derslere katılamadığımı anlamış olacak ki, bir derdim olup olmadığını sordu. Kendisine durumu anlattım ve bana annem babamın bile yapmadığı iyilikler yaptı. İyiliğin içeriğini burada anlatırsam bana kızar. Ancak ben onun güzel kişiliğini anlatmak, yeni gelen öğrencilerin de faydalanması adına bir Cevdet Süleyman Bayram Kıbrıs Fan Club'ı kurdum. Adı Dr. Djevdet Süleyman Bayram olarak da geçer, kendisi Kıbrıs ve Fransa'da çokça tanınan, yüksek kademelere proje yapan saygıdeğer biridir. Cevdet Süleyman Bayram hocamıza saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz: www.cevdetsuleymanbayram.com/

Herkese guzel mutlu gunler dılıyorum...

Cevdet Süleyman Bayram Hoca Kıbrıs Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dr Cevdet Süleyman Bayram
» Cevdet Süleyman Bayram' a göre Öğrencilik Hayatı
» Bayram Yaklaşıyor Ucuz Biletler Bitiyor
» Kıbrıs Tüp Bebek
» Kıbrıs Magusa Tüp Bebek Merkezi