Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Güzel Tadya Oyunları

YazarMesaj
beyongs

En Güzel Tadya Oyunları Empty
MesajKonu: En Güzel Tadya Oyunları   En Güzel Tadya Oyunları EmptyC.tesi Nis. 18, 2015 10:17 am

En Güzel Tadya Oyunları

Oyunteyze.com

Eskiler çok güzel sokaklarda oynana oyunlar vardı. Artık devir değişti tabi bütün oyunlar küçücük bir kutunun içinde oynanır hale geldi. Durum böyle olunca rekabette var tabi bir çok kaliteli oyun siteleri piyasaya çıktı.

Çok değil bundan 15-20 sene önce yaşı hemen hemen 30 civarı olanları beni çok iyi anlar. Sokakta oynadığımız oyunları veya atari salonlarını eskiler keşke geri gelse diyoruz. Bazen oturuyorum ve düşünüyorum eskilerin oyunlarını bile artık çocuklarımız sokaklarda değil bilgisayar üzerinde flash oyun sitelerinde oynuyorlar. Teknoloji ne gelişti değil mi ? Kiminiz eskiden oynadığımız oyunları bilgisayar olmadan oynayabilir bence hiç birimiz.

Sizlere bu tarz oyunlar sunan Oyun teyze sitesini öneriyorum mükemmel derece bir oyun arşivi var. Özellikle Tadya oyunlarına bayılacaksınız. Ben biraz önce girdim ve biraz oynama fırsatım oldu. Gerçekten güzel site dilerseniz briz bahsedelim.

Siteye ilk girdiğinizde sizi mükemmel hazırlanmış bir düzenle karşılaşacaksınız. Mükemmel şekilde hazırlanmış oyun arşivi ile haftanın ve günün her saati açık bir oyun makinası ismini taktım ben Oyun teyze sitesine.

Ayrıca gözüme çarpan bir diğer nokta her oyunlar kategori şeklinde sınıflandırılmış. Yani oynamak istediğin bir oyunu kolaylıkla bulabileceksin. Bu özellik her sitede yok şimdiden söyleyeyim. Biraz öncede dediğim gibi siteye girdim ve bir oyun oynadım. İlk gözüme çarpan oyun ise İşte benim Stilim oyunu. İnanın mükemmel derece eğlenceli. Tavsiye ederim
http://www.oyunsiteniz.com

En Güzel Tadya Oyunları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Güzel Kız Oyunları
» En Güzel Barbi Oyunları
» En Güzel Ben 10 oyunları oynayın
» En Güzel Bilardo Oyunları
» En güzel savaş oyunları