Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilecik köpek eğitimi

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Bilecik köpek eğitimi Empty
MesajKonu: Bilecik köpek eğitimi   Bilecik köpek eğitimi EmptyÇarş. Nis. 01, 2015 1:08 pm

Bilecek köpek eğitimi istanbul uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Köpeklerinizin öncelikle sosyalleşme ve uyum eğitimi alması gerekir. Bu eğitim de Köpeklerinizin ev içinde uyumlu bir şekilde sizinle yaşayabilmesi için gereklidir. Bu nedenle doğru şekilde verilmesi gerekir. Köpeklerin hepsinin alması gereken bir eğitimdir. Köpeklerinizin bu eğitimi 3-6 aylık dönemde alması gerekir. Yaklaşık olarak 4 hafta kadar sürmektedir. Bu eğitim uzman eğitmenimiz tarafından en doğru şekilde verilmektedir. Köpeklerinize 3-6 aylık dönemde temel itaat eğitimi de aldırabilirsiniz. Bu eğitimde dur, kalk, git, gel, otur, koş, bekle gibi komutlara karşı tepki vermesi sağlanır. Böylece evde daha uyumlu bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğitim sonrasında eğitmenimiz tarafından köpeğinizin aldığı eğitimi ne kadar uyguladığı gözlemlemek sizlere bildirilecektir.
Bilecek köpek eğitimi tuvalet eğitimi ile devam edecektir. Köpeklerinizin evde uygun yerlere tuvaletlerini yapmaları için gereken bir eğitimdir. Bu sayede evde bulduğu yere değil gazete veya pede tuvalet ihtiyacını yapacaktır. Tuvalet eğitimi iki şekilde verilmektedir. İç ve dış mekan olarak verilir. Dış mekan köpeklere daha sonraki aylarda verilir. Öncelikle iç mekan tuvalet eğitimi verilerek uygulaması sağlanır. Eğitimlerimiz konusunda deneyimli eğitmenimiz tarafından verilir. Eğitmenlerimizin eğitimleri en iyi şekilde verebilmesi için uygun koşullarda hazırlanmış eğitim alanlarımız bulunmaktadır. Soğuk havalarda kapalı alanlarda eğitim verilmektedir. Böylece köpeğinizin sorun yaşamadan eğitimlerine devam edilmektedir. Eğitimlerimizden köpeklerinize aldırmak isterseniz bizlerle iletişime geçerek gereken bilgileri alabilirsiniz.
Köpek eğitimlerine ileri itaat eğitimi her köpeğe verilmesi gereken eğitimlerden değildir. Bu nedenle eğitmenimizde görüşerek bu konuda köpeğinizin alması gereken bir eğitim olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bazı köpeklere koruma eğitimi de verilmektedir. Koruma eğitimi bu konuda uygun olan köpeklere verilir. Bütün köpeklerin korumaya uygunluğu yoktur. Bu özelliği olan köpeklere verilmesi etkili olacaktır. Küçük köpeklere verilmesi üne ihtiyaç olmayan bir eğitimdir. Çünkü onlar bu konuda yeterli değillerdir. Bilecik köpekeğitimi konusunda bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konu da ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Eğitim alanlarımızı yakından görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. kopekegitimi.gen.tr

Bilecik köpek eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Köpek Eğitimi
» İstanbul Köpek Eğitimi
» Evde Köpek Eğitimi
» Köpek Eğitimi Çiftliği
» Köpek Eğitimi Okulu