Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VİRÜS GİREN BİLGİSAYARLARA YARDIM

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

VİRÜS GİREN BİLGİSAYARLARA YARDIM Empty
MesajKonu: VİRÜS GİREN BİLGİSAYARLARA YARDIM   VİRÜS GİREN BİLGİSAYARLARA YARDIM EmptyC.tesi Kas. 08, 2014 6:44 pm

Günümüzde internette yararlı olduğu kadar birçok zararlı site de bulunmaktadır. Bu zararlı sitelerden korunmak için virüs koruyucu programlar yüklense de bazen yinede bilgisayarlara virüsler girebiliyor. İşte bu virüslerden korunmak için Notebook Servisihizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hem bilgisayarınızda olan virüsleri sildirebilirsiniz.
Çoğu yüklenen bu virüsleri silmek ve yok etmek için yüklenen koruyucu programlar olsa bile siz bize gelerek profesyonel birNotebook Servisi yardım almak isteyebilirsiniz. Çünkü bu daha uzun ömürlü ve bilgisayarınız için kalıcı olacaktır. İkide bir bu virüs derdiyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşarak bilgili çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
Notebook Servisi dahilinde çalışan uzman kişilerimiz bilgisayarınızda ki tüm virüs ve zararlı içerikleri ortaya koyarak silecek bunu yaparken de yüzeysel olarak değil uzman bir şekilde bilgisayarınızın sağlığı için işlem yapacaklardır. Herhangi bir şikayet yada sorunda yine çalışanlarımıza bu durumu belirterek düzeltmelerini söyleyebilirsiniz. Sadece virüs değil herhangi bir sorunda bize ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

VİRÜS GİREN BİLGİSAYARLARA YARDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adsense Yardım Sitesi veya Adsense Yardım Merkezi
» Yardım Lazım
» Asistans ve Yardım Hizmetleri
» Açıköğretim Yardım Destek ve Paylaşım Portalı