Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlkogretim kayit Sorgulama

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

İlkogretim kayit Sorgulama Empty
MesajKonu: İlkogretim kayit Sorgulama    İlkogretim kayit Sorgulama EmptyCuma Mayıs 09, 2014 8:34 pm

Eokulgirisi.com gibi web sitelerinin varlığına pararel olarak vatandaşların hızlı ve etkin hizmete ulaşmalarının önü biraz daha açılmış oldu. İnternet kullanımının yaygınlaşmasına bağlı olarak birçok başvurumuzun ne durumda olduğunu internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Bu hizmetlerden birtanesi de ilköğretim kayıt sorgulama işlemidir. İlk öğretim kayıt bilgileri sorgula işlemini yaparken herhangi bir ücret ödemeniz veya saatlerce okullar da vakit kaybetmenize gerek kalmamaktadır.

Okul kayıt sorgulaması

Bu hizmetlerin hepsi eokul sisteminin kabullenilmesi ve sistemde yaşanan aksamaların düzeltilmiş olmasıdır.

İlköğretim kayıt sorgulama (e-kayıt) işelemini gerçekleştirmeniz öğrencinizin bilgilerini giridkten sonra dakikalar almaktadır. Okula gidip bugün kayıt işleminiz kesinleşmedi yarın tekrar sorun dönemi son buldu.

İlköğretim kayıt sorgulama (e-kayıt) işleri bir internet kadar uzağınızda Milli Eğitim Bakanlığı . E devlet vatandaşları devlet dairelerinde günlerce git gel yapmaktan kurtardı.

İlkogretim kayit Sorgulama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com
» JustBeen Paid Bilgi ve Kayıt Sitesi
» Ssk Gün Sorgulama Burada
» Dava Sorgulama
» Mahkeme sorgulama