Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Şarkılar 2014

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Yeni Şarkılar 2014 Empty
MesajKonu: Yeni Şarkılar 2014   Yeni Şarkılar 2014 EmptyÇarş. Ocak 01, 2014 4:01 pm

Yine burada biz sadece müziği ile ruhsal Süper fm top 20 ya da bedensel bağlamak dinleme bir tür olduğu varsayılmaktadır Romantizmin etkisini görebilirsiniz . Ama nasıl ki müzik etkiler yolu hakkında konuşmak bize bunu anlamak için sahip söylemlere daha fazla erişim verebilir değerli bir kaynaktır Yeni şarkılar 2014. Frith biz aslında bu bize müzik olduğuna inandığımız hakkında bir şeyler söyleyebilir beri dinlemek müzik ses ne düşündüğünü çok düşünce verir . Biz müzik basını bulmak müzik yorumları , bu tür görüşlerin bir kaynak vardır . İşte eleştirmenler kral top 20 2013 albüm dinle ve müzik dinle bir albüm BBC inceleme yazmak nasıl bir örnek Biz açısından bir dizi trompet sesi tarif bulabilirsiniz büküm ve özlem Frith böyle açıklamaları gerçekten bir müzik dinle açıklayan gibi zarif yollarını görünebilir söylüyor . ama içinde başka yollar o da pop kültürü ve tarihi hakkında daha fazla ve ne biz müzik inanmak için geldim diyebilirim hissediyor. Bunlar müzik olduğunu düşünüyorum ve bizi nasıl etkileyecek ipuçlarıdır. Biz dinle duman oldu ve özlemek Metro fm top 20 onlar biz deli olduğunu düşünüyorum düşündüm bir müzik bir radyo oyunu müzik dinle duydum bir erkek grubu şarkı hakkında arkadaşına müzik com olsaydı . Ve gerçekten erkek dinle için incelemelerde bu tür şeyler asla söz . dinle herşey bodrum şey ve bedensel özlem aktarıyor ceplerinde tava hissediyorum.

Yeni Şarkılar 2014
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeşilçam Müzikleri - Nostaljik Şarkılar
» dizikit.com artık yeni adresinde (yeni dizimag)
» Güncel Şarkılar ve Mp3 Dinleme Sitesi Yayında
» En yeni barbi oyunlarının yeni adresi!
» Yeni Filmler