Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düşünüyorum da evde rahatça oturup

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Düşünüyorum da evde rahatça oturup Empty
MesajKonu: Düşünüyorum da evde rahatça oturup   Düşünüyorum da evde rahatça oturup EmptySalı Eyl. 17, 2013 6:56 pm

Web Adresi: http://www.izlicem.com
Sahibi: izlicem
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu:izlicem
Kullanılan sistem hakkında bilgiler

Düşünüyorum da evde rahatça oturup, kendi istediğim yiyecek ve içeceklerle beraber film izlemek varken neden sinemaya gideyim? Hem maddi olarak bana  sağlayacağı külfet hem de rahatça çekirdeğimden, mısırımdan tadamamak… gerçekten film izleyip keyif almaya geldiğim yerde hareketlerimin kısıtlı olmasının verdiği rahatsızlıkla beraber duyacağım huzursuzluk beni mutsuz edecektir. Evimde rahatça oturup istediğim şekilde istediğim filmi izlemek gerçekten paha biçilemez bir duygu. Çünkü yoğun çalışma tempomun içerisinde kendime bir vakit ayırmışım ve yukarıda da bahsettiğim gibi film izleyim derken insanları rahatsız etme ihtimalinin vereceği huzursuzluk. Evimde bilgisayarımı açar ve istediğim filmi seyrederim fakat burada da huzursuzluk verici hatta sinir bozucu olaylarla karşılaşmak mümkün. Ne mi sorun? Bilgisayarımı keyifli bir biçimde açmışım ve bir film sitesine girmişim. Gördüğüm manzara ise sadece çok yavaş ilerleyen, sürekli takılan, aradığımı net bir şekilde bulamadığım ve bunlar gibi bir çok neden. Tamamen kendime ayırdığım vakti zehir etmeye emin olun yetmekte. Üstüne bir de site yöneticisi ile görüştüğümde kendi internet bağlantımda sorun olduğunu duymam daha da kötü.  Tüm bu hikayelere bu zamana kadar inanmıştım ta ki , www.izlicem.com adındaki siteyi fark edene kadar. Bu siteyi ziyaret ettiğimde donma, takılma gibi hiçbir sorunla karşılaşmadım ve çok kısa sürede kötü internet bağlantımla (!) film indirip müsait olduğumda izledim. Site yöneticilerinin emeklerine sağlık diyor ve sizlere bu sitede keyifli vakitler geçirmeniz dileklerimi iletiyorum. İyi seyirler

Düşünüyorum da evde rahatça oturup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aldığınız kiloları rahatca verin
» Evde Ek İş İlanları
» Evde Ek iş imkanı
» Evde Katalogla Satış
» Evde Köpek Eğitimi