Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

metin2 pvp

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

metin2 pvp Empty
MesajKonu: metin2 pvp   metin2 pvp EmptySalı Tem. 30, 2013 12:59 pm

Web Adresi: www.pvpserverler.org
Sahibi: Eren A.
Hosting Sağlayan Firma: hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: iletisim@pvpserverler.org
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Scripte üye olup pvp serverınızı ekleyip oy toplayabilirsiniz.
Toplanan oylarla da sık ziyeret edilen sayfalarımızda ilk sıralara çıkıp daha fazla kileye ulaşır, oyuncu kazanabilirsiniz.
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Scriptimizden bir çok tanıtıma ulaşabilir, eklenen serverları oylayabilirsiniz. Üye olarak üye portalımızdan da yararlanabilirsiniz.

Metin2 ve metin2 pvp hakkında 4 senedir hizmet vermekteyiz. Günümüzde bir çok tanıtım sitesi bulabilirsiniz ama emin olun hepsi taklidimiz ve emek çiğneyen
sitelerdir. Zamanla hizmet içeriğini artıran tanıtım sayfamız; knight online, silkroad online counter strike ve ogame içeriğini de barındırmıştır.

Ayrıca bilişim firmaları için de bir bölüm oluşturduk. Bu firmalar öncelikle onayımızdan geçer ve daha sonra sizlerin oylamasına sunulur.
metin2 pvp serverler'in Türkiye yüzü olan tanıtım sitemizi ger geçen gün geliştiriyoruz. Son yeniliğimiz blog. Blog sayfası ile sitemiz hakkındaki gelişmeleri takip edebilir,
metin2 pvp serverler, pvp serverler, silkroad pvp, knigt online ve counter strike hakkında güncellemeler ve bilgi yazılarını okuyabilirsiniz.

Yakın zamanda yazar alımı ile bilgili arkadaşlarımızın bilgi alabileceksin.

Konuyu uzatmadan sitemizin, tüm tanıtım sitelerinin atası olduğunu ve sonuna kadar hizmet vermeye devam edeceğini söylemek istiyorum.

Teşekkürler

metin2 pvp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Pvp Serverler
» Metin2 Pvp Serverler
» Metin2 pvp de heyecan
» Metin2 pvp serverler - Yenipvpserverlar.com
» Metin2 pvp serverler - Metin2pvpserverleri.com