Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri

YazarMesaj
Teknoweb

ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri Empty
MesajKonu: ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri   ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 10:36 am

Site Adresi: ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri
Kuruluşu: 2009
İçerik:iso Belgesi iso 9001 iso danışmanlık iso eğitim
Tanıtımı:

ISO Belgesi olarak , ISO kalite sistemleri alanında firmaların sistem kurma ve belgelendirme ihtiyaçlarına güvenilir, ekonomik, zamana saygılı ve değer katan çözümler sunuyoruz( isobelgesi.net ). CE, Gost-R, UkrSepro ISO belgesi alımı hizmetlerinin yanında, müşterilerinin işletme problemlerine çözüm ortağı olmakta ve farklı bir bakış açısıyla katma değer oluşturarak rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz.
ISO 9000, organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak kalite yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve ISO tarafından yayınlanmış olup, Kalite Yönetim Sistemleri - Temel Esaslar ve Terimler ve Tarifleri içerir.
ISO 9001, kalite yönetim sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standarttır, ISO 9001 Belgesi verilen belgenin adıdır.
ISO 9001 standardı , her 5 yılda bir ISO tarafından gözden geçirilmekte ve uygulayıcıların görüşleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli revizyonlar yapılarak yeniden yayınlanmaktadır.
ISO Danışmanlık firmalarına başvurarak ISO belgesi alabilirsiniz.

ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ce Belgesi danışmanlık Ce İşareti
» Eğitim danışmanlık hizmetleri
» Pendik Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.
» çağrı merkezi danışmanlık hizmetleri
» Akdemistanbul Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri