Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türkiye'nin Android Telefon,Haber,Uygulama Merkezi Açıldı!

YazarMesaj
Teknoweb

Türkiye'nin Android Telefon,Haber,Uygulama Merkezi Açıldı! Empty
MesajKonu: Türkiye'nin Android Telefon,Haber,Uygulama Merkezi Açıldı!   Türkiye'nin Android Telefon,Haber,Uygulama Merkezi Açıldı! EmptyCuma Eyl. 02, 2011 1:39 pm

Site Adresi:androidsistem.net
Kuruluş Tarihi:2011
İçerik: Android işletim sistemi,uygulamalrı,oyunları,haberleri hakkında portal.

Tanıtım:

Android; Google gibi büyük bilişim firmalarının çalışmalarıyla hazırlanmış ve Linux işletim sistemi tabanına dayanarak proğramlanmış olan açık kaynak kodlu özellikli bir mobil cihaz işletim sistemidir. Android Uygulamaları yüz elli bini geçerek büyük bir zenginlik sunmaktadır. Fakat Google’un bu işletim sisteminin ücretsiz olduğunu pek duyurmaması bu konuda bilgi eksikliğini getirmektedir.androidsistem.net olarak bu işletim sistemi hakkında kullanıcı bilgisini düşündük ve bu konuda Android Oyunlarından tutun da Android Telefonlarına kadar pek çok içerik paylaştık.

Sitemizde Android Haberlerini rahatlıkla bulabilecek ve dilediğiniz uygulamaya kolaylıkla erişebileceksiniz. Sizler için hızlılık ve kolaylığı esas almakta ve sitemizi sürekli güncelleyerek yeniliklerden haberdar olmanızı faydalanmanızı sağlamaktayız.  Haydi; siz de android dünyamıza gelin ve yepyeni uygulamalarla tanışın.

Türkiye'nin Android Telefon,Haber,Uygulama Merkezi Açıldı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm Haber Sitelerine Anında Erişim Sağlatan Android Uygulama
» Responsive (uyumlu) Haber Sitesi ve Mobil Uygulama – Samsun Haber
» Android uygulama geliştirme
» Malatya Haber Merkezi En Doğru Haber
» GPS Telefon Takip Programı İle Android Konumunu Bulma