Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Piramit ses yalıtım süngeri ve fiyatları

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Piramit ses yalıtım süngeri ve fiyatları Empty
MesajKonu: Piramit ses yalıtım süngeri ve fiyatları   Piramit ses yalıtım süngeri ve fiyatları EmptyÇarş. Tem. 02, 2014 1:56 pm

Piramit ses yalıtım süngeri Günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar.

Gürültü pek çok sağlık sorununa yol açmaktadır. İnsan gürültüyü zamanla kanıksamış olsa bile zararları artarak devam edecektir. Üstelik gürültü sonucu oluşan işitme kayıplarının ilaçla veya cerrahi bir müdahale ile tedavisi bulunmamaktadır. Özellikle uzun süreler yüksek gürültüye maruz kalanlarda kalıcı işitme kayıpları (sağırlık) oluşmaktadır. Ayrıca fabrika gibi endüstriyel tesislerde çalışanların verimi düşmekte, dikkatlerinin dağılması sonucunda iş kazaları meydana gelmektedir.

Kaliteli ve en ucuz Piramit ses yalıtım süngeri fiyatları için mutlaka bizi arayın.

Piramit ses yalıtım süngeri ve fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ses yalıtım süngeri
» Piramit Sünger
» Konteyner fiyatları ve Prefabrik Ev Fiyatları
» Yalıtım Hakkında
» yalıtım ustası