Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CMT BP452 Barkod yazıcı ve ürün karşılaştırmaları

YazarMesaj
yilmazeren

CMT BP452 Barkod yazıcı ve ürün karşılaştırmaları Empty
MesajKonu: CMT BP452 Barkod yazıcı ve ürün karşılaştırmaları   CMT BP452 Barkod yazıcı ve ürün karşılaştırmaları EmptySalı Mayıs 27, 2014 11:35 am

Barkod yazıcısına ihtiyacım var. Konuyla ilgili yazılan yazıları okudum. Kiminin fiyatı çok pahalı, kiminin de fiyatı çok uygun ama teknik açıdan zayıf. Hatta piyasadan kalkmış ürünler de mevcut. Yaptığım araştırmalarda ve fikir alışverişlerinde en uygun ürünün CMT BP452 olduğuna karar verdim ben de. Şu anda kampanya yapılmış ve fiyatı indirimli, üstelik 300 metre ribon kullandığı gibi %40 gibi bir tasarruf sağlama durumu da söz konusu ki bu bizim açımızdan çok önemli. Ayrıca hem ucuz hem de büyük ribon kullanabiliyor olmanız büyük avantaj. Parçaları da kolay değişebiliyor ve seri üretimde de performansının yüksek olduğu belirtilmiş. Tüm bu olumlu görüşler sonucunda ben de herkes gibi CMT de karar kıldım. Ayrıca şu an ki fiyat avantajından da faydalanmak istiyorum.

CMT BP452 Barkod yazıcı ve ürün karşılaştırmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ ÜRÜN ALMAK YERİNE SPOT ÜRÜN ALINMASI
» Spot Ürün İle İkinci El Ürün Arasındaki Fark
» 3 boyutlu yazıcı
» Sembol Barkod Etiket
» 3D Yazıcı Platformu - 3bdukkan.com