Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ücretsiz üniversite

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

ücretsiz üniversite Empty
MesajKonu: ücretsiz üniversite   ücretsiz üniversite EmptyCuma Ekim 25, 2013 8:25 pm

Site Adresi: http://www.bilgiyurtdisiegitim.com/

Kuruluş: 2013

Sektör: Eğitim

Bu yazımızda sizlere Almanyada Üniversite ve Almanyada Yüksek

Lisans
eğitimi almak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti veren Bilgi Yurtdışı Eğitim firması hakkında bilgiler

aktaracağız.

Bilgi Yurt Dışı Eğitim firması bir çok ülkede eğitim görmek isteyen kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle

Almanyada master görmek isteyen bireylere çözüm kaynakları sunan BilgiYurtDışıEğitim sektörün en öncü ve güvenilir firması

olmuştur. Özellikle Almanya, Avusturya ve Polanya ülkeleri ile çalışan firma bu ülkeler haricinde de bir çok ülkeye öğrenci

gönderimi yapmıştır.

Bilgi Yurtdışı Eğitim , kurulduğu günden bu yana öğrenci memnuyetini kusursuz şekilde sağlamayı başarabilen nadir

kurumlardandır. Bilgi Üniversitesi mezunlarının ortak girişimi ile hayat bulmuş danışmanlık şirketi aynı zamanda Türkiye’de ki

bir çok Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasının da servis sağlayıcılığını yapmaktadır. Şirketimizin en önemli ayrıcalığı

Almanya’da eğitim görmüş ve öğrencilerin geçeceği tüm aşamalardan birebir geçmiş danışmanları bünyesinde barındırmasıdır.

Böylece hiç yurt dışına dahi gitmemiş danışmanların asla cevaplayamayacağı soruları , tecrübeyle sabit olarak kolaylıkla açığa

kavuştura bilmektedirler.

Almanya , Avusturya ve Polonya ağırlıklı olarak çalışan şirketimiz bu ülkeler haricinde de bir çok ülkeye öğrenci

göndermiştir. Öğrencilerimizin yaşaması muhtemel sorunları önceden tespit edip, onların bu sorunlara takılmadan vizelerini

almalarını ve istedikleri ülkede, istedikleri programda eğitim almalarını sağlamaktayız.

İstanbul’un en gözde plazalarından biri olan Maya Akar Center’da hizmet veren Bilgi Yurtdışı Eğitim, böylece alışılagelmiş

apartman dairelerinde ya da iş han’larında konuşlanmış diğer firmalardan farklı bir yerde durmakta ve A + bir hizmet vermeyi

amaçlamaktadır. Yabancı dil bilen sekretaryası, en önemli evraklarınızın bina girişlerinde kaybolmaması için çalışan eğitimli

personeli , gelişmiş kargo sistemi ve merkezi lokasyonu ile öğrencilere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet vermektedir.

Her öğrencinin işlemlerini özenle ve eksiksiz, kendi özel işlemleri gibi düzenli bir şekilde takip eden, öğrenciye her daim

doğru ve güncel bilgi veren güleryüzlü danışmanlarımızla tüm sorularınızı ücretsiz bir şekilde yanıtlamak ve içinize sindiği

takdirde işlemlerinize başlamak üzere bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

Sizde ücretsiz üniversite konusunda destek almak için bizleri ziyaret ediniz.

Kaynak: http://www.bilgiyurtdisiegitim.com/sayfa.aspx?Id=12

ücretsiz üniversite
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ücretsiz Mesaj Atabileceğiniz Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi
» En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite
» Üniversite Haber Portalı - universitehaber.com
» Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr
» Kampusde.com - Lise & Üniversite Sosyal Kampüsü