Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Suçüstü yapmaya hazır olun

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Suçüstü yapmaya hazır olun Empty
MesajKonu: Suçüstü yapmaya hazır olun   Suçüstü yapmaya hazır olun EmptyÇarş. Eyl. 25, 2013 6:04 pm

Web Adresi: http://telefondinleme.pro
Sahibi: telefondinleme
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: telefondinleme
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler

Artık ikili ilişkilerin de pek sağlıklı olmadığı günümüzde karsıdaki cinse güvenmek hem kadın hem de erkek için oldukça zor. Eskiden telefon sadece kısa mesaj ve aramalar için kullanılırken şimdilerde akıllı telefonlar sayesinde onbinlerce programlar sosyal ağ hesapları gündemimizde yerini aldı.

Bizlerde eşlerimizin, sevgililerimizin bu programları farklı amaçla kullanmadığını denetlemeye çalışırken oldukça büyük çabalar sarf ederiz. Ben sevgilime ya da eşime gözüm kapalı güvenirim ama çevreye güvenmiyorum demek de en sıkı bahanemizdir. Aslında bu pek de güven sorunu değildir. İnsanoğlunun en güçlü dürtüsü meraktır ve bütün bunları yapmamız bu dürtünün sonucudur.

Elimizde telefon dinleme imkânımız olsa suçüstü yapsak diye düşünüyoruz. Çünkü her paçayı ele verdiklerinde bin bir bahaneyle durumdan sıvışırlar. Ama suçüstü yapıldığında pek kaçacak delikleri olmaz.  Tabi bilmemek sizi mutlu ediyorsa bu da bir ihtimal o zaman üç maymunu oynamak sizi rahatlatacaktır. Ama beni saf yerinde koymasına izin veremem diyorsanız muhteşem bir haber internet dünyasından geldi.  http://telefondinleme.pro  adresindeki muhteşem casus programı ile artık adım adım onu izleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu mükemmel programı sadece 30 saniyede programı eşinizin ya da sevgilinizin telefonuna programı yüklemek kalıyor. Ya da casus bir telefon alıp hediye etmeniz yeterli. Hedef aldığınız telefon bir yeri aradığında ve ya arandığında anında bilgilendirme sizin belirlediğiniz telefona kısa mesaj olarak gelecektir.

Siz programı yükleyin gerisini ona bırakın.

Suçüstü yapmaya hazır olun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Agario Oyunu Oynamak İsteyenler Hazır Olun!
»  Fırçayla Boya Yapmaya Son!
» Uygun Perde Seçiminizi Yapmaya Başlayın
» İnternet Yazarı Olun Para Kazanın
» SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZAYIF OLUN