Tasarımın Yeni Adresi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başarı Konuşmakla Değil Çalışmakla Olur..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maurers Zayıflama Hapı

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Maurers Zayıflama Hapı Empty
MesajKonu: Maurers Zayıflama Hapı   Maurers Zayıflama Hapı EmptyCuma Mayıs 18, 2012 7:00 pm

Site Adresi: http://www.maurershapi.org/
Sunucu Firması:Dgn
Site Sorumlusu:semih Güven
Site İçeriği:Maurers Zayıflama Hapı

Merhabalar sizlere güzel bir teklifimiz var Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan Maurers Zayıflama Hapı kilo vermenize ve metabolizma - sindirim sistemi sorunlarını düzenlemeye yardımcı olan bitkisel bir üründür.

Maurers Kullanıcı Yorumları :
Gönderen: ceylan yüksel
Yorumu: merhaba ilacı kullanalı 4 gün oldu ama su içemiyorum.kendimi zorlyarak en fazla 1,5 litre içebiliyorum...ve tokluk hissi çok fazla hissetmiyorum neden acaba?cevaplarsanız sevinirim.

cevap: Ürünün tokluk hissi vermemesi zayıflayamayacağınız anlamına gelmez.Ürünün ayrıca yağ yakıcı özelliğide mevcuttur.Ürünü düzenli kullanmaya devam edin.Fakat su tüketimi çok önemlidir.Ürün yağları suyla parçalar.İçebildiğiniz kadar bol su tüketmeye devam edin.

Gönderen: MELDA
Yorumu: merhaba,ilacı kullanalı 1 hafta oldu fakat hiçbir kıpırdama yok kilomda. ne zaman fayda alabilirim?daha önce kullandığımda iştahımı daha fazla kapatmıştı. ama bu sefer çok fazla etkisini göremiyorum.

cevap: Ürünü düzenli kullanmaya devam edin.Kullanmaya başlayalı çok kısa bir zaman olmuş.Tokluk hissi vermemesi kilo veremeyeceğiniz anlamına gelmez.Ürünün yağ yakma özelliğide mevcuttur.Ürünü kullanırken en az 2.5-3 lt su tüketmenizi öneriyoruz.Sağlıklı zayıflamalar..

Gönderen: aynur
Yorumu: ben 2 kutu kullandım 3. kutuya geçtim tam olarak 7 kilo verdim ama ilk 2 kutuda gördüğüm etkiyi 3. kutuda görmedim.önce canım hiç birşey istemiyordu şimdi iştahım daha açık günde 3 lt su içiyorum 60 dk yürüyorum. ama ilk 2 kutudaki etkiyi 3 kutuda görmedim neden acaba birde artık türkiyede üretilmeye başlamış doğru mu 650 mg olan 520 mg ye düşmüş doğru mu teşekkürler

cevap: Vücuttaki yağ oranı azaldıkça kilo veriminiz yavaşlar bundan dolayı her kutuda aynı etkiyi görmemeniz normal fakat kilo verminiz devam edecektir.

Maurers İçeriği ;

Maurers içerisinde

*termojenik karışım(300 mg),

*iyot(85 mg),

*özel karışım(93 mg),

*garnicia meyvesi özü,

*L-Carnitine,

*Vitamin C (13 mg),

*likopen,

*yeşil çay yaprağı,

*zencefil,

*buğday çimi